Таксі Київ Ніжин 1026 ₴


🌍 Відстань: 127 км (Google)

⌚️ Час в дорозі: 2 год 09 хв (Google)

💸💳 Вартість поїздки:

 • 1026 грн – 🚕 стандарт
 • 1334 грн – 🚗 комфорт
 • 1253 грн – 🚙 універсал 
 • 1407 грн – 🚐 мікроавтобус 

nizhinua

Замовляйте зручним для Вас способом через ViberwhatsApp або 3933 – безкоштовний дзвінок на короткий номер !


🚖 Таксі Київ Ніжин

     Ніжін- місто, в якому народжувалася історія України. Місце битв між князями в далекому минулому. Славне старовинне місто, яке можна й потрібно відвідати. А допоможе у швидкій і безпечній поїздці наша компанія Таксі 3933. Доїхати з Києва до Ніжина можна за годину на комфортному, чистому автомобілі будь-якого класу, який забажаєте.

👉Класс авто

     У таксі 3933 є різні класи автомобілів. За вашим бажанням, Ви зможете обрати:

 • економ клас 1026 ₴
 • стандарт клас 1334 ₴
 • універсал 1253 ₴
 • мікроавтобус 1407 ₴

     У будь-якій з обраної категорії діє система бонусів, що не може не радувати. Також, є можливість розраховуватися карткою.

👉Безпека під час карантину

     У період разгулу по країні короновірусу, усі повинні дотримуватися елементарних заходів безпеки та гігієни. Водії служби таксі 3933 щодня проводять дезінфекцію салону, щоб здоров’я пасажира завжди знаходилося в безпеці. Також наші водії зобов’язані одягати маски під час поїздки.

👉Чому варто обрати Таксі 3933

     Міжміське таксі Київ Ніжин домчить за вказаною адресою, дотримуючись усіх правил безпеки і вимог пасажира.

 • Вартість таксі Київ Ніжин і таксі Ніжин Київ не змінюється. Залишається фіксованою, що безумовно зручно для розрахунку бюджету.
 • Водії ввічливі, а найголовніше-пунктуальні.
 • Замовити таксі Ніжин Київ можна не тільки по телефону, але і через додаток.
 • Оплата готівковим і безготівковим способом.
  І що Важливо – Наша служба завжди прислухається до побажань пасажирів і додає або змінює, ті чи інші послуги, щоб стати краще!

👉Скільки коштує поїздка

     Звичайно, вартість поїздки грає не останню роль. Тому, ми постаралися зробити її комфортною. Таксі Київ Ніжин ціна залежить від точки відправлення і кінцевого адреси. Точну оплату можна подивитися в додатку. Система сама прорахує вартість в лічені секунди. А також, покаже, де в даний момент знаходиться ваш водій. В очікуванні, ви зможете насолодитися чайком, поглядаючи на геолокацію водія. По прибуттю машини система сповістить Вас.

     Вибравши міжміське таксі Київ Ніжин, Ви зможете в будь-який час дня і ночі, а також в будь-яку погоду доїхати до потрібної адреси з комфортом. Ми дбаємо про наших клієнтів, тому намагаємося завжди тримати високий рівень обслуговування і розвиватися. Завдяки досвідченим співробітникам нашої служби, ми є лідерами! Ввічливі водії знають місто і швидко довезуть до потрібної адреси. Оператори точно вирахують вартість маршруту. А Вам залишається тільки насолоджуватися поїздкою!

     Всі наші контакти ви можете знайти на сторінці “Контакти“.


Замовляйте зручним для Вас способом через ViberwhatsApp або 3933 – безкоштовний дзвінок на короткий номер !

Ми завжди на зв’язку ☎️ 24/7/365. Телефонуйте в зручний для Вас час і наші оператори обов’язково Вам допоможуть.