Таксі Київ Харків 3664 ₴


🌍 Відстань: 458 км (Google)

⌚️ Час в дорозі: 7 год 16 хв (Google)

💸💳 Вартість поїздки:

 • 3664 грн – 🚕 стандарт
 • 4371 грн – 🚗 комфорт
 • 4690 грн – 🚙 універсал 
 • 5628 грн – 🚐 мікроавтобус 

замовить таксі Київ Харків

Замовляйте зручним для Вас способом через ViberwhatsApp або 3933 – безкоштовний дзвінок на короткий номер !

Ми завжди на зв’язку ☎️ 24/7/365. Телефонуйте в зручний для Вас час і наші оператори обов’язково Вам допоможуть.


🚖 Таксі Київ Харків

     Найбільш важливою послугою, яку надає наша компанія Таксі 3933, є реалізація таксі міжмісто Харків. Наша мета – розвиток такого необхідного напрямку, як дешеве таксі Київ Харків. Причому не просто доступного за ціною, але і спрямованого на поліпшення якості сервісу. Для замовлення трансферу потрібно всього лише вказати місце, час і дату поїздки. І наше авто доставить вас за призначенням.

👉Наші відмінності від конкурентів:

 • Зручна система замовлення машини
 • Фіксована вартість таксі Харків Київ 4221 грн. і таксі Київ Харків
 • Завжди ввічливі і пунктуальні водії
 • Чисті автомобілі на будь-який смак
 • Можливість оплатити таксі за безготівковим розрахунком Київ Харків

  👉Безпека клієнта для нас на першому місці

  Вибираючи, як доїхати Київ Харків, зупиніть свій вибір на користь комфортного таксі нашої служби.

     Кожен день всі водії зобов’язані проводити дезінфекцію салону авто, щоб виключити можливість поставити ваше здоров’я під загрозу. У громадському транспорті такої опції немає. Тому дозвольте нам подбати про вас.

     Трансфер авто Київ Харків тільки на надійних і перевірених транспортних засобах в автопарку нашої компанії, завдяки яким ви легко потрапите в інше місто.

     Всі водії нашої служби таксі – досвідчені автомобілісти. Для них найбільш важливим є те, щоб доставити вас до місця призначення акуратно, але швидко.

👉Ціна поїздки

     Таксі Київ Харків ціна вказана на нашому офіційному сайті в розмірі 4221 грн.  Ми постаралися зробити всю систему замовлення та оплати максимально прозорою і зрозумілою. Ви можете оплатити готівкою, або провести безготівковий розрахунок.

     Тариф таксі Київ Бориспіль Харків не зміниться і після закінчення поїздки. Але ви можете вибрати опції, які оплачуються додатково: перевезення тварини, авто підвищеної комфортності і так далі.

     Ще одна можливість дізнатися, скільки коштує таксі Харків Київ – це зателефонувати на гарячу лінію за телефоном 3933. Наші ввічливі і доброзичливі оператори із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання, які стосуються поїздок на наших автомобілях.

     Таксі Київ Харків вартість також можна подивитися в нашому зручному мобільному додатку. Для вас не складе труднощів замовити машину всього в кілька кліків. Всі розрахунки проводяться автоматично, ви лише вказуєте ввідні дані. Причому протягом всієї поїздки на таксі з Києва до Харкова ви можете їх коригувати, спостерігаючи, як буде змінюватися вартість на екрані вашого смартфона.

👉Комфорт і доступність.

     Час завжди є і буде одним з найбільш значущих ресурсів людини. Ми пропонуємо вам економити свій час на поїздках, вибираючи наші послуги таксі Київ-Харків. Причому у нас можна замовити міжміське таксі з Києва в будь-який населений пункт України.

     Комфортні поїздки на наших зручних автомобілях можна забронювати заздалегідь або зробити замовлення на поточний час, не побоюючись довгого очікування подачі машини.

     Вибравши одного разу Київ Харків таксі від нашої компанії, вдруге ви вже не будете роздумувати, Київ Харків як доїхати. А будете точно знати, що наш сервіс і доступні ціни роблять нашу службу таксі однієї з кращих.

     Секрет нашого успіху в цій сфері простий: налагоджена робота всіх підрозділів компанії. Завдяки ввічливим операторам і зручному мобільному додатку швидко оформляються замовлення, а водії забезпечують швидкі та комфортні умови пересування.

     Всі наші контакти можна подивитися на сторінці “Контакти


Замовляйте зручним для Вас способом через ViberwhatsApp або 3933 – безкоштовний дзвінок на короткий номер !

Ми завжди на зв’язку ☎️ 24/7/365. Телефонуйте в зручний для Вас час і наші оператори обов’язково Вам допоможуть.