ЗАВАНТАЖИТИ ДОДАТКИ

googleplayappstore

ЗАПРОШУЄМО ВОДІЇВ

з своїм автомобілем
taximen-rounded

Віп + Дешеве таксі в Києві 3933

дешеве таксі київШвидко і дешево доїхати до будь-якої вулиці або будинку в Києві можна, якщо викликати таксі.

Альтернативою є лише власний автомобіль, що дозволити може собі не кожен. Дешеве таксі на противагу громадському транспорту вже стало реальністю як спосіб зручних поїздок по місту.

Якщо ви віддаєте перевагу швидким поїздкам з гарантією комфорту і безпеки, просто наберіть 3933 – і вже через 10 хвилин сучасний автомобіль буде готовий відвезти вас в будь-який район Києва.

Оптімальне таксі 3933: все для зручності клієнта

отптимальне таксі київ недорогоМи постійно аналізуємо потреби клієнтів і прагнемо створити всі умови, щоб поїздка на автомобілях нашої служби таксі залишала тільки позитивні враження. Ретельний підбір персоналу, дешеві тарифи і комфортні, технічно справні автомобілі різного класу характерні риси оптимального таксі. Своїм клієнтам ми пропонуємо право вибору в будь-якому питанні.

  • Замовлення таксі. Ви можете за звичкою зв’язатися з диспетчером по одному із запропонованих номерів телефонів таксі 3933. А для тих, хто прагне спростити своє життя, доступна можливість залишити заявку на сайті онлайн або скористатися мобільним додатком. У будь-якому випадку швидка реакція гарантована.
  • Час замовлення. Гарантована швидка подача автомобіля, якщо необхідно їхати вже зараз. Також доступно і реально замовити таксі в Києві на певний час протягом поточної доби або зробити попереднє замовлення на найближчі дні.
  • Клас автомобіля. Залежно від запитів і потреб клієнта наш автопарк може надати як бюджетний варіант пересування по місту, так і автомобілі бізнес або представницького класу з додатковими опціями, що підвищують комфорт. Для значної кількості багажу або невеликої компанії пропонуємо авто-універсал і мікроавтобуси.
  • Різноманітність послуг. Наші послуги не обмежуються тільки поїздками в межах міських районів. Водії нашої служби таксі ніколи не будуть мати заперечень, якщо замовника супроводжує домашній улюбленець, встановлять дитяче крісло для маленького пасажира, виручать в ситуації, коли самому за кермо сідати не варто.
  • Дешеві тарифи. Маршрути наших екіпажів по Києву прораховані і оптимізовані таким чином, що на будь-який виклик знайдеться автомобіль в межах 10-15 хвилин їзди до вказаної адреси. Тому клієнтові немає необхідності оплачувати зайві кілометри, які водій проїхав би з іншого кінця міста.

Служба таксі 3933 Київ

економ таксі дешевоЗбираєтеся в поїздку по місту? Хочете швидше дістатися до найближчої станції метро?

Необхідно швидко бути на вокзалі, в аеропорту Бориспіль або Жуляни?

Бажаєте економити разом з найдешевшим таксі в Києві, не обмежуючи себе при цьому в якості послуг?

Телефонуйте 3933, або залишайте онлайн замовлення. Служба пасажирських перевезень 3933 в Києві максимально швидко, дешево і з комфортом надасть автомобіль безпосередньо до вашого будинку.