Таксі Київ Львів 4192грн


🌍 Відстань: 524 км (Google)

⌚️ Час в дорозі: 6 год 40 хв (Google)

💸💳 Вартість поїздки:

 • 4192 грн – 🚕 стандарт
 • 5154 грн – 🚗 комфорт
 • 5560 грн – 🚙 універсал 
 • 6672 грн – 🚐 мікроавтобус 

замовлення таксі Київ Львів

Замовляйте зручним для Вас способом через ViberwhatsApp або 3933 – безкоштовний дзвінок на короткий номер !

Ми завжди на зв’язку ☎️ 24/7/365. Телефонуйте в зручний для Вас час і наші оператори обов’язково Вам допоможуть.


🚖 Трансфер Львів

     Львів – атмосферне місто з гарною архітектурою, гостинними жителями і особливою культурою. Тут завжди багато гостей з інших міст і навіть країн. Для їх комфорту і швидкого пересування налагоджена система Таксі 3933. Наша служба вже кілька років надає міжміське таксі Львів за різними напрямками, такими як Київ, Тернопіль, Івано-ФІранківськ, навіть польські Люблін та Варшава.

👉Наші головні переваги

 • Комфорт. Наші автомобілі відповідають строгим вимогам, чинним в нашій компанії. Вся наша робота спрямована на надання якісного сервісу з турботою про клієнтів на всіх етапах поїздки.
 • Безпека. Одна з ключових цілей нашої служби. Вибираючи таксі Київ Львів, таксі Львів Київ, або будь-який інший напрямок, можете бути впевнені у своїй безпеці на дорозі. Всі водії мають великий досвід водіння, проходять детальний інструктаж щодо правил поведінки під час перевезення пасажирів.
 • Дезінфекція. Наші автомобілі обробляються антисептиками перед кожною новою поїздкою. Водії користуються одноразовими масками і дезінфікують руки.
 • Великий автопарк. У вашому розпорядженні при замовленні таксi Львiв Київ пристойний вибір машин від економ до бізнес-класу. Це залежить лише від ваших уподобань і потреб.
 • Зручність при замовленні. Для вас наші фахівці розробили мобільний додаток, за допомогою якого можна за лічені хвилини замовити таксі Львів Київ.
 • Піклування про клієнтів. Ми 24 години на добу на зв’язку з вами. Можете зателефонувати, поставити запитання оператору і отримати миттєвий відповідь і рішення ваших проблем з приводу поїздки.
 • Універсальність. «Замовити таксi Львiв Київ» ви можете на будь-який час дня і ночі. Причому, замовлення можна оформити на конкретну дату, або на поточний час.

👉Доступні ціни

          У нас абсолютно адекватні ціни. Тарифи ви підбираєте самі. Наприклад на таксі Київ Львів ціна вказана на сайті. Додаткові побажання ви озвучуєте оператору або вносите в форму замовлення в додатку на вашому мобільному пристрої.

          Автоматично розраховується сума поїздки. Вона залишається незмінною до закінчення шляху, якщо ви не міняєте додаткові опції.

          Або розглянемо ще один популярний запит: «Скільки коштує таксі з аеропорту Львова в центр?». Всі ціни доступні на сайті нашої служби таксі. Співробітники гарячої лінії також з радістю вам на нього дадуть відповідь і озвучать остаточну вартість. І вам не доведеться чекати годинами подачу автомобіля в аеропорт. Наші водії вкрай пунктуальні.

👉Сервіс

          Завдання нашої компанії – показати людям, що якісні послуги можуть бути, і повинні бути, доступні всім. Це стосується не тільки напрямки таксi Київ Львiв, але і будь-який міжміського поїздки і місцевої по місту.

          Організацією перевезень пасажирів у нас займаються професіонали зі стажем, це стосується і водіїв, і диспетчерів, і інших членів нашої дружної команди.

          Замовляючи у нас трансфер Київ-Львів, ви можете розслабитися, знаючи, що питання з транспортом вирішене, і проблем не виникне. За кожного свого клієнта ми несемо відповідальність. Турботу про вас і вашу безпеку ми ставимо понад усе. Тому майже всі відгуки про нас позитивного змісту.

          Всі наші контакти можна знайти на сторінці “Контакти“.


Замовляйте зручним для Вас способом через ViberwhatsApp або 3933 – безкоштовний дзвінок на короткий номер !

Ми завжди на зв’язку ☎️ 24/7/365. Телефонуйте в зручний для Вас час і наші оператори обов’язково Вам допоможуть.